مقصر تصادف خودرو از پشت

 ارغوان : سلام ! من ۴ روز پیش تصادف کرده اممن راننده خودرو بودم و سمت راست خیابان با سرعت پایین حدودا ۳۰ کیلومتر در ساعت در حرکت بودم ، بعد از زدن راهنما وارد کوچه سمت راست شدم . هنگام گردش به راست یک موتور از پشت به سپر عقب ماشین برخورد کرده و انگشتش آسیب دیده (پارگی تاندون) من گواهینامه و بیمه شخص ثالث دارم ولی موتوری بیمه نامه ندارد ، البته گواهینامه دارداول خواستم ببینم مقصر تصادف چه کسی می شود؟ دوم اینکه امروز آن شخص رفته از من شکایت کرده و دیه می خواهد در صورتی که شاید اصلا خودش مقصر حادثه باشدتوضیح اینکه تا آنجا که من یادم می آید من اصلا از او سبقت نگرفتم برای گردش به راست و او از پشت به ماشین زده لطفا بگوئید الان اگر من مقصر باشم چی میشه؟ و اصلا چطور می تونه قبل مشخص شدن مقصر بره شکایت کنه؟ تا آنجا که من میدونم اونی که از پشت میزنه مقصرهالان ۴ روز هست ذهنم درگیره لطفا راهنمایی کنید ؟

·         مقصر تصادف بستگی به خط ترمز موتور دارد . اینکه می توانسته ترمز بگیرد و نگرفته یا نه ! چون شما هم انحراف داده اید و باید به پشت تان هم دقت می کردید . باید صحنه را دید تا نظر داد . هر سه حالت ممکن است پیش بیاید : تقصیر کامل شما ، تقصیر کامل موتور و 50 50

·         اگر مقصر باشید باید دیه ایشان و در صورت لزوم خسارت موتور را بپردازید . دیه ایشان نهایتا 1 درصد است معادل 2 میلیون و 310 هزار تومان . البته این مبلغ توسط بیمه تان پرداخت می شود .

·         اگر شما مقصر نباشید نباید هزینه ای بدهید و ایشان برای شکایت نیاز به کروکی داد که شما مقصر شناخته شده باشید . بدون کروکی اصلا کلانتری حق ندارد ایشان را به پزشکی قانونی معرفی کند و اگر هم بکند در دادگاه رایی در این زمینه داده نمی شود .

·         اگر افسر در محل حادثه حضور نداشته است و به پلیس زنگ نزده اید ایشان نمی توانید  دیه بگیرد . 

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

حقوق ازکارافتادگی 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر