شکایت از بیمه میهن

 امیرحسین قربان ! من یک مشکل پرداخت خسارات دیه از بیمه میهن برایم پیش آمده است  ، در همان مورد قبلی که پارسال خدمتتان اعلام کردم و از مشورت و راهنمایی تان استفاده کردم  من مدارکم کامل به اضافه رای قطعی دادگاه را به شعبه نمایندگی بیمه میهن در بوشهر تحویل دادم و گفت که باید به تهران ارسال کنیم . بعد از یک ماه این در و اون در کردن فرستاد تهران و وقتی هم یک نفر را حضوری به تهران فرستادم متاسفانه یکبار گفتند بودجه نیست ،  یکبار گفت آخر ساله ! یک بار گفت مدارک بما نرسیده است تا اینکه شداسفندماه و هیچ کشیده شد به سال ۹۸ !!

 و چون من در نمایندگی بیمه امضا و انگشت زدم که مدارک را کامل تحویل دادم به تاریخ ۱۱/۱۱/۹۷  و طبق قانون می گوید ۲۰ روز اما الان بیشتر هم شده و می دانم حداقل زمان ممکن که پرداخت بشود مهرماه سال جاری هست . چون خود نفر بیمه گفت ۷ماه حداقل . در اینصورت مابه التفاوت مقدار سالیانه دیه و دیر کرد روزانه من را که حساب نمی کنند صد در صد ! الان بنده چه کاری می توانم در رابطه با مابه التفاوت و دیر کرد روزانه خسارتم انجام بدهم که بیمه هم لج نکنه بدتر بشود . گرچه تاکنون هم کم و بیش ما رو کم نچرخونده . فدات استاد ؟

اول باید دیه را بگیرید و بعد بابت تاخیر شکایت کنید . دیه باید به نرخ سال 98 پرداخت شود . بعد بابت تاخیر روزانه دادگاه حکم می دهد . حق ندارند 7 ماه طول دهند و باید 20 روزه بدهند هرچند معمولا 2 ماه طول می کشد . شما بهتر است از طریق بیمه مرکزی اقدام کنید . با مدارک کامل تان به بیمه مرکزی مراجعه کرده و شکایت کنید . من با مسئولان بیمه مرکزی در این مورد قبلا صحبت کرده ام . معمولا در چنین مواقعی پیگیر هستند و به بیمه مورد نظر تذکر می دهند چون نهاد بالادستی هستند . وقتی دیه تان را گرفتید بعد بابت تاخیر شکایت کنید .

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق

شماره 09333644122 در پیام رسان های ایتا ، بله ، واتساپ و تلگرام به ما پیام دهید.

ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

انتقال سابقه از بیمه روستاییان و عشایر به تامین اجتماعی

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر