به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

کاهش حقوق بیمه بیکاری

 حمید : بنده در دو جا کار می کردم و از هر دو جا واریزی حق بیمه داشته ام و متاسفانه از هر دو جا در یک زمان بیکار گردیده ام  . برای بیمه بیکاری اقدام نمودم ! حقوق مجموع واریزی مبنای محاسبه قرارگرفت و پرداخت هم صورت گرفت ولی پس از مدتی تامین اجتماعی می گوید که به شما یک حقوق واریزی تعلق می گیرد و دومی را حذف کرده است و این در حالیست که اداره کار هم شغل دوم بنده را تایید و مشمول بیمه بیکاری دانسته است . حال نمی دانم چه باید کرد لطفا تماس بگیرید تا به عنوان وکیل با شما مذاکره کنم ؟ اگر در دوجا به صورت کامل حق بیمه برایتان پرداخت می شده است حق با تامین اجتماعی است . نمی توانید در دو جا به صورت کامل مشغول به کار باشید . تامین اجتماعی حق بیمه را تا زمانیکه نخواهد تعهدی انجام دهد می گیرد و سپس در هنگام اجرای تعهدات یکی را حذف می کند مگر اینکه در یکی از محل ها تمام وقت نباشید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401