به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت بابت حقوق

 یلدا  : سلام ! بنده جایی به صورت پاره وقت کار می کردم و خودم قطع همکاری کردم . هر کاری کردند قرار داد امضا نکردم و بیمه هم نداشتم . فقط حقوق به حسابم واریز می شد . آدرس خانه و هیچ مدرکی هم ارائه ندادم و در نهایت چون حقوق کم بود از آنجا خداحافظی کردم . الان می خواهم از کارفرما شکایت کنم . آیا امکان دارد موفق به دریافت حقوق و بیمه بشوم ؟ بابت حقوق چون ساعتی به شما پرداخت می شده است فقط در صورتی که کمتر از حداقل حقوق بوده باشد می توانید به نتیجه برسید . بابت بیمه قطعا می توانید شکایت کنید چون با توجه به کارکردتان حق بیمه تان باید پرداخت می شد . ضمنا از حسابتان پرینت بگیرید و به عنوان مدرک ارائه کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401