به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت از آموزشگاه به اداره کار

 محبوب : سلام ! من به مدت یکسال در آموزشگاهی مشغول کار بودم به صورت نیمه وقت و نیمه وقت هم بیمه بوده‌ام تا آخر فروردین ماه. من برای بیمه بیکاری با قرارداد یکسال و نامه عدم نیاز مراجعه کردم و تشکیل پرونده دادم که بعد از چند روز گفتند که چون شما یکسال بیمه کامل ندارید به شما تعلق نمی‌گیرد. گفتند می‌توانید شکایت کنید از کارفرمامی‌خواستم ببینم واقعا تعلق نمی‌گیرد ؟ راه دیگری به غیر از شکایت ندارد ؟ من از قبل هم از همینجا سابقه بیمه دارمممنونم ؟ باید یکسال پشت سر هم بیمه داشته باشید . درست گفته اند و تنها راه هم شکایت به اداره کار بابت حق بیمه های باقیمانده است . مگر اینکه کارفرما خودش حق بیمه را با جریمه پرداخت نماید .

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401