به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت به دیوان عدالت اداری

 فاطمه کریمی : با سلام خدمت شما مشاور محترم و دعای خیر فراوان برایتان جهت پاسخگویی بی منت شما ! اینجانب فاطمه کریمی که در تاریخ 10 اردیبهشت 98 در خصوص اینکه بنده به مدت 20 سال بدون قرارداد در مدرسه دولتی مستخدم و نظافتچی با حقوق بسیار کم بوده ام و به جز استشهادیه محلی مدرک دیگری جهت احقاق بیمه ، سنوات ، عیدی و ... از آموزش و پرورش هستم می باشم که شما فرموده اید از اداره کار شکایت نکنید و به دیوان عدالت شکایت کنید که شما در پاسخ فرموده اید به دیوان عدالت شکایت خود را ببرید که بعد از مراجعه بنده به دیوان عدالت مسئول دیوان عدالت استان خراسان شمالی به من گفت که شما اول به اداره کار شکایت کن و اگر رای اداره کار دلخواه شما نبود به رای اداره کار و خود آموزش و پرورش در دیوان شکایت کن که بعد از مراجعه به اداره کار کارشناس مربوطه به بنده گفت که شما باید از انجمن اولیا و مربیان شکایت کنید .

 سوال من از جنابعالی این است که آیا انجمن اولیا و مربیان نهاد اداری و دولتی است و امکان شکایت از این انجمن وجود دارد و دوما در مورد ایکه فرمودید به دیوان بروم جهت شکایت ولی مسئول دیوان گفت باید بروی اداره کار درسته یا نه  ؟! تورخدا منو راهنمایی کنید بنده خیلی به کمکتان احتیاج داردم با تشکر ؟

1.     به نظر من امکان شکایت از انجمن اولیاء و مربیان وجود ندارد و باید بر علیه مدرسه شکایت کنید . با این حال اگر اینگونه گفته اند بر علیه آن در اداره کار شکایت کنید و اگر نتیجه نگرفتید بر علیه اداره کار در دیوان عدالت اداری شکایت کنید.

2.     به نظر من باید از آموزش و پرورش به دیوان شکایت می کرده اید . اما اگر اینگونه گفته اند ابتدا به اداره کار شکایت کنید و اگر نتیجه نگرفتید به دیوان شکایت کنید.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401