به ما زنگ نزنید . فقط پیام بگذارید. ما با شما تماس می گیریم.

شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره   09333644122   در   ایتا و واتساپ   تماس بگیرید. ما پرونده شما را  تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم .

شکایت بابت جعل امضاء

 فرزانه شهبازی : باسلام ! سال ۸۷ مدرک تحصیلیم را برای ۲ سال در اختیار شرکت با مسئولیت محدود قرار دادم و قرار شد بعد از ۲سال مدرکم را خارج کند . متاسفانه اعتماد کردم و پیگیر نشدم تا اینکه چندماه پیش بصورت اتفاقی آگهی سایت روزنامه رسمی را چک کردم و دیدم که از سال ۸۹ به بعد بطور مداوم سمت من که نایب رییس هیئت مدیره است تمدید شده و آخرین آگهی هم قرارداد ۲ساله از ۹۷ تا ۹۹ هست ! ضمن اینکه شرکت هم از خرم آباد انتقال داده به قم. می خواهم بدانم با توجه به اینکه بدون اطلاع من امضای من جعل شده و دفترخانه هم باهاش همکاری کرده اگر شکایت کنم می توانم بیمه این ده سال و حقوقم رو طبق ارزش حقوق حال حاضر مطالبه کنم ؟ معمولا اعضای هیات مدیره بیمه اجباری ندارند و شما با شکایت در زمینه بیمه به جایی نمی رسید . اما حقوق یا ضرر و زیان به شما در این زمینه تعلق می گیرد . بهتر است از طریق دادگاه کیفری شکایت کنید . مطمئنا به نتیجه می رسید و احتمالا آنها باید رضایت شما را بگیرند.

نظرات

شماره 09333644122 در ایتا

اگر می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا نیاز به مشاوره رایگان دارید با شماره 09333644122 در ایتا و واتساپ تماس بگیرید. ما پرونده شما را تا رسیدن به نتیجه پیگیری می کنیم و هزینه ارزان مان را در پایان کار می گیریم و اگر به نتیجه نرسیم دستمزدی نمی گیریم. در قسمت نظرات هم پاسخگو هستیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

آدرس سایت پذیرش و نوبت دهی اینترنتی دی کلینیک ابوریحان

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

مراحل دریافت هزینه عینک از تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه حقوق بازنشستگی با 15 سال سابقه

دیه سوختگی به نرخ دیه سال 1401