افت قیمت خودرو به علت تصادف

 

کامران: سلام! من با یک خودروی پرادو نیو‌فیس تصادف کردم که گلگیر جلو سمت شاگرد و دو تا درب جلو و عقب سمت شاگرد آسیب دیده ولی بدون رنگ میشه درش آورد. می خواستم بدانم با ‌توجه به ‌قیمت‌ بالای پرادو چقدر افت قیمت شاملش میشه ؟

پاسخ : اگر آسیب ها همین باشد و بدون رنگ در بیاید و موجی ایجاد نکند افت قیمتی نیز تعلق نمی گیرد. توجه داشته باشید اگر نیاز به رنگ باشد و یا تعویض شود افت قیمت آن مبلغ بالایی می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.