حق بیمه تامین اجتماعی آرایشگر

 سلام! من آرایشگر هستم. می خواهم بیمه بشم. آیا آرایشگران بیمه دارند؟ سختی کار دارند؟ بیمه مشاغل آزاد باید بشیم؟ ۲۷ درصد مناسب هست یا ۱۸ درصد؟ برای ۲۷ درصد میگن باید یک ماه کارفرما داشته باشیم بیمه رد بشه درسته؟ گر من الان فرضا بیمه ۱۸ درصد بشم  بعد از یک یا دو سال بخواهم تبدیل بشه به ۲۷ درصد میشه؟ شرایطش چجوری هست؟ اینا سوالات کلی من بود ممنون میشم اگر جواب دقیق بدین؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که آرایشگران بیمه خاصی منحصر به فرد خودشان ندارد. شما می توانید در صورتی که سابقه قبلی داشته باشید از بیمه اختیاری استفاده کنید و در صورتی که سابقه قبلی نداشته باشید از بیمه حرف و مشاغل آزاد استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که اگر یک ماه سابقه بیمه حرف و مشاغل آزاد داشته باشید می توانید بیمه تان را به بیمه اختیاری که ۲۷ درصد است تغییر دهید. بیمه ۲۷% بهتر است چون نیاز به پرداخت هزینه جدا برای دفترچه درمانی و فرانشیز درمان ندارید ولی خوب مبلغ حق بیمه بیشتر میشود بیمه آرایشگران و کلا شغل آرایشگری سختی کار ندارد . برای اینکه شما سختی کار داشته باشید باید زیر نظر کارفرما کار کنیم ضمن حتی اگر زیر نظر کارفرما کار کنید باز هم سختی کار به شغل آرایشگری تعلق نمیگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر