حق بیمه تامین اجتماعی آرایشگر

 سلام! من آرایشگر هستم. می خواهم بیمه بشم. آیا آرایشگران بیمه دارند؟ سختی کار دارند؟ بیمه مشاغل آزاد باید بشیم؟ ۲۷ درصد مناسب هست یا ۱۸ درصد؟ برای ۲۷ درصد میگن باید یک ماه کارفرما داشته باشیم بیمه رد بشه درسته؟ گر من الان فرضا بیمه ۱۸ درصد بشم  بعد از یک یا دو سال بخواهم تبدیل بشه به ۲۷ درصد میشه؟ شرایطش چجوری هست؟ اینا سوالات کلی من بود ممنون میشم اگر جواب دقیق بدین؟

در پاسخ به سوال شما دوست عزیز باید بگویم که آرایشگران بیمه خاصی منحصر به فرد خودشان ندارد. شما می توانید در صورتی که سابقه قبلی داشته باشید از بیمه اختیاری استفاده کنید و در صورتی که سابقه قبلی نداشته باشید از بیمه حرف و مشاغل آزاد استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که اگر یک ماه سابقه بیمه حرف و مشاغل آزاد داشته باشید می توانید بیمه تان را به بیمه اختیاری که ۲۷ درصد است تغییر دهید. بیمه ۲۷% بهتر است چون نیاز به پرداخت هزینه جدا برای دفترچه درمانی و فرانشیز درمان ندارید ولی خوب مبلغ حق بیمه بیشتر میشود بیمه آرایشگران و کلا شغل آرایشگری سختی کار ندارد . برای اینکه شما سختی کار داشته باشید باید زیر نظر کارفرما کار کنیم ضمن حتی اگر زیر نظر کارفرما کار کنید باز هم سختی کار به شغل آرایشگری تعلق نمیگیرد.


قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر