محاسبه دیه سوختگی

 

حامد نظری: در مورد پرونده من این رای صادر شده است:

متهم حسب درصد تقصیر بابت سوختگی درجه ۳ نواحی سمت راست شکم و پهلوی راست و بازوی ساعد دست راست وسرین چپ به میزان ۳ درصد سطح بدن و درجه سوختگی درجه ۲ نواحی فوق به میزان ۱۳ درصد سطح کل بدن (مجموعا۱۶ درصد از سطح کل بدن) که ارش سوختگی درجه سوم هفت و نیم درصد دیه کامل وارش سوختگی درجه دوم بیست و یک نیم درصد دیه کامل انسان  است. بی زحمت خواست بدانم این دیه مبلغش چقدر می شود؟

پاسخ:

1.     هر درصد سوختگی درجه سوم 2.5 درصد دیه کامل دارد که مجموعا می شود 7.5 دیه کامل معادل 24 میلیون و 750 هزار تومان.

2.       ارش سوختگی درجه سوم 21.5 درصد دیه کامل معادل 70 میلیون و 950 هزار تومان.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/