از بین رفتن توالی مشاغل سخت و زیان آور

 

کلانتری: آیا در صورت جابجایی محل کار سختی کار از بین می رود و آیا چگونه می توان پی برد که محل کار سختی کار برای ما رد کرده یا نه ؟

پاسخ: سختی کار بر عهده محل کار نیست. ابتدا باید اداره کار تایید کند که شغل شما جزء مشاغل سخت و زیان آور است و سپس حق بیمه توسط کارفرما پرداخته شود. معمولا با پیگیری از شعبه تامین اجتماعی (در صورتی که جواب دهند) می توان فهمید که 4 درصد حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور پرداخت شده است. در صورت جابجایی از محل کار سختی آن از بین  نمی رود بلکه تنها توالی مشاغل سخت و زیان آور ممکن است از بین برود و دیگر نتوان از شرایط سنی مشاغل سخت استفاده کرد ولی هر سال سابقه در آن شغل همچنان یک سال و نیم محاسبه می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.