بازنشستگی در کمیسیون های پزشکی نیروهای مسلح

 

سعید: سلام! وقتی کسی در دوران خدمت سربازی در حین انجام وظیفه دچار آسییب می شود (شکستگی پا و پارگی دو رباط و محدودیت حرکتی زانو) آیا بازنشسته نیروهای مسلح می شود؟ اصلا باید چه شرایطی داشته تا کمسیون پزشکی رای به بازنشستگی و از کارافتادگی بدهد؟ لطفا شرایط و قانون در کمسیون پزشکی برای بازنشستگی را لطف کنید؟

پاسخ: با این شرایط ازکارافتاده نمی شوید. تنها مشکل تان محدودیت حرکتی است که درصد خاصی نمی گیرد. باید آسیب اساسی دیده باشید به گونه اینکه توانایی انجام هیچ کاری به صورت عام نداشته باشید. طبیعی است که برای هر بیماری مشخصات معینی تعریف شده است که با آنچا شما می فرمایید فاصله زیادی دارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/