شرکت به عنوان جانشین در دادگاه

 

سلام! با عرض سلام خسته نباشی! بازم معذرت مزاحم شدم! سوال داشتم؟ برای من پسرم ۱۱این برج ابلاغیه اومده بریم دادگاه درمورد دیه هستش! آیا مشکلی نداره من پسرم نریم بجاش همسرم بره؟! گویا شنیدم سرپرست خانواده کافیه ایا مشکلی نداره بازم معذرت فراوان مراحم شدم، ممنونم اگه جواب درست برام بگوئید با تشکر؟

پاسخ: معمولا خود فرد مقصر یا طرف دعوی باید برود. یعنی کسی که آسیب دیده است یا مقصر است. اگر کسی بخواهد از طرف وی برود باید وکالت داشته باشد. پدر به جای فرزند نمی تواند برود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.