مقصر تصادف در هنگام ورود به خیابان اصلی

 

امیر رفیع نیا: سلام! من از فرعی وارد اصلی می شدم و کامل ماشینم وارد اصلی شده بود و از اصلی هم یک ماشینی با سرعت مستقیم میومد و ترمز زد که از پشت به ماشینم نزنه که چون جاده خیس بود انحراف پیدا کرد و رفت به جدول تو لاین مخالفش زد. البته ماشین من آسیبی ندید و من صحنه را ترک کردم. می خواستم بدانم مقصر این جا کیست؟من کل ماشینمو از فرعی وارد اصلی کرده بودم؟

پاسخ: بستگی به خط ترمز و سرعت ایشان دارد. اگر سرعت ایشان استاندارد بوده است و در فاصله مناسب ترمز زده اند شما هم حداقل 50 درصد مقصرید. باید کروکی را دید و سرعت را اندازه گیری کرد تا بتوان نظر داد. حتی اگر ماشین تان هم صاف شده باشد دلیل بر عدم تقصیر شما نیست. در مجموع دقیق نمی توانم نظر دهم چون شرایط را ندیده ام.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.