مقصر تصادف در هنگام ورود به خیابان اصلی

 

امیر رفیع نیا: سلام! من از فرعی وارد اصلی می شدم و کامل ماشینم وارد اصلی شده بود و از اصلی هم یک ماشینی با سرعت مستقیم میومد و ترمز زد که از پشت به ماشینم نزنه که چون جاده خیس بود انحراف پیدا کرد و رفت به جدول تو لاین مخالفش زد. البته ماشین من آسیبی ندید و من صحنه را ترک کردم. می خواستم بدانم مقصر این جا کیست؟من کل ماشینمو از فرعی وارد اصلی کرده بودم؟

پاسخ: بستگی به خط ترمز و سرعت ایشان دارد. اگر سرعت ایشان استاندارد بوده است و در فاصله مناسب ترمز زده اند شما هم حداقل 50 درصد مقصرید. باید کروکی را دید و سرعت را اندازه گیری کرد تا بتوان نظر داد. حتی اگر ماشین تان هم صاف شده باشد دلیل بر عدم تقصیر شما نیست. در مجموع دقیق نمی توانم نظر دهم چون شرایط را ندیده ام.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه شکستگی بینی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر