مستمری پدر

 

سلام!  ببخشید من دو سال پیش تهران یه شرکت کار می کردم و بعد بیمه بیکاری گرفتم. بعد از اتمام بیمه بیکاری مراجعه کردم به شعبه خرم آباد برای اینکه بیمه مستمری از طریق پدرم که فوت شدند و مادرم که سرپرست هستند دریافت کنم ولی گفتند نمیشه و باید برید شعبه تهران که بیمه واریز کردند. رفتم و گفتند انجام می دهیم ولی برگشتم باز می گویند حل نشده !می شود لطفاً راهنمایی کنید من چه کنم؟

پاسخ: اگر بیمه پرداز بوده اید به این زودیها برایتان مستمری پدرتان را برقرار نمی کنند. بهتر است چند مدت منتظر بمانید و سپس از طریق شعبه خرم آباد اقدام کنید. ربطی به شعبه بیمه پردازی تان در تهران ندارد. نباید شاغل باشید و نباید بیمه پرداز باشید. چون شاغل بوده اید کمی وقفه در پرداخت مستمری ایجاد می شود. ضمنا مستمری را با مادرتان شریک خواهید بود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.