مستمری پدر

 

سلام!  ببخشید من دو سال پیش تهران یه شرکت کار می کردم و بعد بیمه بیکاری گرفتم. بعد از اتمام بیمه بیکاری مراجعه کردم به شعبه خرم آباد برای اینکه بیمه مستمری از طریق پدرم که فوت شدند و مادرم که سرپرست هستند دریافت کنم ولی گفتند نمیشه و باید برید شعبه تهران که بیمه واریز کردند. رفتم و گفتند انجام می دهیم ولی برگشتم باز می گویند حل نشده !می شود لطفاً راهنمایی کنید من چه کنم؟

پاسخ: اگر بیمه پرداز بوده اید به این زودیها برایتان مستمری پدرتان را برقرار نمی کنند. بهتر است چند مدت منتظر بمانید و سپس از طریق شعبه خرم آباد اقدام کنید. ربطی به شعبه بیمه پردازی تان در تهران ندارد. نباید شاغل باشید و نباید بیمه پرداز باشید. چون شاغل بوده اید کمی وقفه در پرداخت مستمری ایجاد می شود. ضمنا مستمری را با مادرتان شریک خواهید بود.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر