شکایت از کارفرما به علت حادثه ناشی از کار

 

علی رضایی: سلام علیکم! بنده داخل یک ساختمان به عنوان کارگر مشغول شدم و سیمان و گچ و کاشی زیادی از پله ها جابجا کردم و متاسفانه فتق سمت راست ام پاره شده است. معرفی شدم بیمه البرز! بعد از تشکیل پرونده بیمه البرز گفتند که این بیماری سرشتی هست و معلوم نیست اینجا اتفاقی افتاده و گفت می توانی شکایت کارفرما را بکنی به نظرتون شکایت کنم چیزی بهم می دهند و دیه آن حدودا چقدره؟ ممنون از سایت خوبتون؟

پاسخ: شما در ابتدا باید از کارفرما شکایت کنی! البته باید مدارک بیمارستانی داشته باشی و بتوانی ثابت کنی در محل کار این اتفاق افتاده است. بعدا کلانتری یا دادسرا شما را به پزشکی قانونی عودت می دهند. و بعد از تعیین درصد کارفرما موظف است پرداخت کند یا اینکه بیمه وی باید پرداخت کند. اگر پزشکی قانونی ارتباط حادثه با آسیب را تایید کند بیمه می دهد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر