شکایت از کارفرما به علت حادثه ناشی از کار

 

علی رضایی: سلام علیکم! بنده داخل یک ساختمان به عنوان کارگر مشغول شدم و سیمان و گچ و کاشی زیادی از پله ها جابجا کردم و متاسفانه فتق سمت راست ام پاره شده است. معرفی شدم بیمه البرز! بعد از تشکیل پرونده بیمه البرز گفتند که این بیماری سرشتی هست و معلوم نیست اینجا اتفاقی افتاده و گفت می توانی شکایت کارفرما را بکنی به نظرتون شکایت کنم چیزی بهم می دهند و دیه آن حدودا چقدره؟ ممنون از سایت خوبتون؟

پاسخ: شما در ابتدا باید از کارفرما شکایت کنی! البته باید مدارک بیمارستانی داشته باشی و بتوانی ثابت کنی در محل کار این اتفاق افتاده است. بعدا کلانتری یا دادسرا شما را به پزشکی قانونی عودت می دهند. و بعد از تعیین درصد کارفرما موظف است پرداخت کند یا اینکه بیمه وی باید پرداخت کند. اگر پزشکی قانونی ارتباط حادثه با آسیب را تایید کند بیمه می دهد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.