استفاده دوباره از بیمه بیکاری

 

سمانه جهانیان: من در سال ۹۳ یک سال و نیم بیمه بیکاری دریافت کردم. در محل کارم که دانشگاه بود و الان در رستوران کار می کنم. جزء مشاغل سخت هست! به خاطر کرونا بیکار شدم و قصد استفاده مجدد از بیمه بیکاری دارم. یک سال و ۸ ماه سابقه بیمه دارم اینجا . متاهل هستم! آیا می توانم استفاده کنم مجددا؟

پاسخ: باید کل سابقه تان را اعلام کنید. با سابقه پرداخت 25 ماه تا 120 ماه شما می توانید یک سال و نیم بیمه بیکاری بگیرید. بنابراین اگر باز هم بیمه بیکاری می خواهید باید سابقه تان از 120 ماه یعنی 10 سال بیشتر شده باشد. در این حالت می توانید 8 ماه دیگر از بیمه بیکاری استفاده نمایید. ضمنا تا آنجائیکه می دانم کار در رستوران جزء مشاغل سخت محسوب نمی شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.