شکایت برای دریافت دیه

 

مهدی شجاع : با سلام و درود و تشکر از شما که پاسخ ما رو دادید ! ببخشید الان من ۷ روزه از بیمارستان ترخیص شدم و یه برگه فاکتور بیمارستان که قیمتش شده ۱ تومن رو تحویل گرفتم و برگه های دکتر و عمل رو هم دریافت کردمالان نمیدونم برای اقدام کی مراجعه کنم ؟ زخم های دیگرهم دارم که جراحتش داره خوب میشه این زخم ها آیا دردیه حساب می شود؟  و مراحل دقیق رو برای گرفتن دیه نمیدونم .؟ از کسانی سوال کردم که می گویند باید اول در سلامت کامل به سر ببری و بعد دنبال مراحلش باشی ? و آیا پول درمان بیمارستان من رو خواهند پرداخت ؟ آیا از کار افتادگی در صورت تایید پزشک به من تعلق خواهد گرفت ؟ مراحل گرفتن دیه را هم نمی دونم؟ اگر تمامی مراحل رو یاد گرفتم وانجام دادم و دیه دریافت کردم حتما حتما شیرینی ودستمزد شما راهم فراموش نخواهم کرد .

باتشکر 

پاسخ: بهتر است در سرعترین زمان ممکن با مراجعه به کلانتری و یا دادسرا شکایت کنید. زودتر کشایت کنید نظریه پزشکی قانونی دقیق تر خواهد بود . در صورت دیر شدن براساس پرونده پزشک شما رای صادر می شود.نه تعیین خاتمه درمان بر عهده پزشکی قانونی است بنابراین شما سریعا اقدام نمایید.بابت پول درمان بیمارستان باید جداگانه در دادسرا شکایت حقوق یا کیفری کنید.بعید می دانم به شما ازکارافتادگی تعلق بگیرد.

 

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.