شکایت برای دریافت دیه

 

مهدی شجاع : با سلام و درود و تشکر از شما که پاسخ ما رو دادید ! ببخشید الان من ۷ روزه از بیمارستان ترخیص شدم و یه برگه فاکتور بیمارستان که قیمتش شده ۱ تومن رو تحویل گرفتم و برگه های دکتر و عمل رو هم دریافت کردمالان نمیدونم برای اقدام کی مراجعه کنم ؟ زخم های دیگرهم دارم که جراحتش داره خوب میشه این زخم ها آیا دردیه حساب می شود؟  و مراحل دقیق رو برای گرفتن دیه نمیدونم .؟ از کسانی سوال کردم که می گویند باید اول در سلامت کامل به سر ببری و بعد دنبال مراحلش باشی ? و آیا پول درمان بیمارستان من رو خواهند پرداخت ؟ آیا از کار افتادگی در صورت تایید پزشک به من تعلق خواهد گرفت ؟ مراحل گرفتن دیه را هم نمی دونم؟ اگر تمامی مراحل رو یاد گرفتم وانجام دادم و دیه دریافت کردم حتما حتما شیرینی ودستمزد شما راهم فراموش نخواهم کرد .

باتشکر 

پاسخ: بهتر است در سرعترین زمان ممکن با مراجعه به کلانتری و یا دادسرا شکایت کنید. زودتر کشایت کنید نظریه پزشکی قانونی دقیق تر خواهد بود . در صورت دیر شدن براساس پرونده پزشک شما رای صادر می شود.نه تعیین خاتمه درمان بر عهده پزشکی قانونی است بنابراین شما سریعا اقدام نمایید.بابت پول درمان بیمارستان باید جداگانه در دادسرا شکایت حقوق یا کیفری کنید.بعید می دانم به شما ازکارافتادگی تعلق بگیرد.

 

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر