شکایت برای دریافت دیه

 

مهدی شجاع : با سلام و درود و تشکر از شما که پاسخ ما رو دادید ! ببخشید الان من ۷ روزه از بیمارستان ترخیص شدم و یه برگه فاکتور بیمارستان که قیمتش شده ۱ تومن رو تحویل گرفتم و برگه های دکتر و عمل رو هم دریافت کردمالان نمیدونم برای اقدام کی مراجعه کنم ؟ زخم های دیگرهم دارم که جراحتش داره خوب میشه این زخم ها آیا دردیه حساب می شود؟  و مراحل دقیق رو برای گرفتن دیه نمیدونم .؟ از کسانی سوال کردم که می گویند باید اول در سلامت کامل به سر ببری و بعد دنبال مراحلش باشی ? و آیا پول درمان بیمارستان من رو خواهند پرداخت ؟ آیا از کار افتادگی در صورت تایید پزشک به من تعلق خواهد گرفت ؟ مراحل گرفتن دیه را هم نمی دونم؟ اگر تمامی مراحل رو یاد گرفتم وانجام دادم و دیه دریافت کردم حتما حتما شیرینی ودستمزد شما راهم فراموش نخواهم کرد .

باتشکر 

پاسخ: بهتر است در سرعترین زمان ممکن با مراجعه به کلانتری و یا دادسرا شکایت کنید. زودتر کشایت کنید نظریه پزشکی قانونی دقیق تر خواهد بود . در صورت دیر شدن براساس پرونده پزشک شما رای صادر می شود.نه تعیین خاتمه درمان بر عهده پزشکی قانونی است بنابراین شما سریعا اقدام نمایید.بابت پول درمان بیمارستان باید جداگانه در دادسرا شکایت حقوق یا کیفری کنید.بعید می دانم به شما ازکارافتادگی تعلق بگیرد.

 

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر