درخواست ازکارافتادگی به تامین اجتماعی

 

نوری: سلام خسته نباشید! بنده برای کار افتادگی تامین اجتماعی اقدام کردم که در کمیسون بدوی و تجدید نظر کار افتاده کلی نشدم. حالا بعد از گذشت 6ماه دوباره می خواهم شرکت کنم برای تشدید بیماری. آیا پرونده کمیسیون های قبلی هم توسط پزشکان در این مرحله نیز مورد برسی قرار می گیرد یا گواهی های قبلی دیگر در پرونده من حذف می شوند و گواهی جدید و پرونده جدید تشکیل می شود؟! این را می دانم که باید گواهی جدید  و مدارک جدید برای تشدید بیماری ارائه بدهم..فقط سوالم این است که رای کمیسیون بدوی و تجدید نظر قبلی و مدارک ارائه شده قبلی نیز در این مرحله نیز در پرونده من برای پزشکان کمیسون وجود دارد و قابل مشاهده است؟  و در رای آنها تاثیر گذار است یا نه ؟ ممنون ؟ خسته نباشید؟

پاسخ: بله ! آراء قبلی شما موجود است و پرونده های قبلی تان نیز موجود است. البته مدارک قدیم تان در کنار مدارک جدیدتان مجددا بررسی می شود. ضمنا 6 ماه زود است و من یک سال را پیشنهاد می دهد. با 6 ماه احتمالا همان رای قبلی تایید می شود.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر