درخواست ازکارافتادگی به تامین اجتماعی

 

نوری: سلام خسته نباشید! بنده برای کار افتادگی تامین اجتماعی اقدام کردم که در کمیسون بدوی و تجدید نظر کار افتاده کلی نشدم. حالا بعد از گذشت 6ماه دوباره می خواهم شرکت کنم برای تشدید بیماری. آیا پرونده کمیسیون های قبلی هم توسط پزشکان در این مرحله نیز مورد برسی قرار می گیرد یا گواهی های قبلی دیگر در پرونده من حذف می شوند و گواهی جدید و پرونده جدید تشکیل می شود؟! این را می دانم که باید گواهی جدید  و مدارک جدید برای تشدید بیماری ارائه بدهم..فقط سوالم این است که رای کمیسیون بدوی و تجدید نظر قبلی و مدارک ارائه شده قبلی نیز در این مرحله نیز در پرونده من برای پزشکان کمیسون وجود دارد و قابل مشاهده است؟  و در رای آنها تاثیر گذار است یا نه ؟ ممنون ؟ خسته نباشید؟

پاسخ: بله ! آراء قبلی شما موجود است و پرونده های قبلی تان نیز موجود است. البته مدارک قدیم تان در کنار مدارک جدیدتان مجددا بررسی می شود. ضمنا 6 ماه زود است و من یک سال را پیشنهاد می دهد. با 6 ماه احتمالا همان رای قبلی تایید می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.