دیه سوختگی درجه 3 و گرافت پوست

 

داریو: سلام! در کارخانه دست راستم قسمت ساعد دچار سوختگی با مواد مذاب آلومینیوم شده که برگه حوادث رد شده است. نوع سوختگی درجه سه بوده و منجر به عمل جراحی ترمیمی گرافت شده است و قسمتی از پوست پا را به محل سوخته پیوند کرده اند. دکتر معالجم میزان سوختگی را ۱/۵ درصد از نوع درجه ۳ تشخیص داده است. سوالم اینست که محاسبه میزان خسارت بنده چگونه است و بیمه چه مقدار برای من پرداخت خواهد کرد؟

پاسخ: اگر میزان سوختگی تان این باشد 3.75 درصد دیه بابت سوختگی تعلق می گیرد که به نرخ دیه سال 99 معادل 12 میلیون و 375 هزار تومان می شود. بابت گرفت هم حدود 2 تا 3 درصد دیه کامل تعلق می گیرد. هر درصد دیه 3 میلیون و 300 هزار تومان محاسبه می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.