محاسبه دیه سوختگی درجه 3

 

رضا قامت: سلام! چگونگی مجاسبه دیه سوختگی درجه ۳ با جریان الکتریکی برق در محل کار و روند گرفتن حق از کارفرما را می خواستم بدانم؟

پاسخ: دیه را پزشکی قانونی تعیین می کند . به ازاء هر درصد صوختگی درجه 3 ، 2.5 درصد دیه کامل در نظر گرفته می شود. اگر شرکت تان بیمه مسئولیت دارد مستقیم به بیمه مسئولیت مراجعه کنید وگرنه باید از کارفرما به کلانتری یا دادسرا شکایت کنید. بعد از بازرسی بازرس کار ، نظریه پزشکی قانونی و حکم دادن قاضی می توانید از کارفرما دیه بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.