شکایت برای پرداخت حق بیمه توسط شرکت پیمانکار

 

با سلام! بالغ بر ۲۷۰ کارگر شرکت ملی حفار هستیم که حدودا ۶۰ درصد ما را با اینکه سرکار بودیم از حقوقمان سهم بیمه کارگر کم شد ولی بیمه برج ۴،۵ و۶ برایمان ثبت نشد. به گفته شرکت حفاری در این تاریخ های گفته شده پیمانکار قراداد نداشته است. با وجود اینکه مبالغ سهم بیمه کارگر در حساب مشترک بین حفاری و بیمه جمع آوری شده ولی تا الان بیمه تاریخ های یاد شده برای ما اوکی نشده است:

1.     باید ما چکار کنیم شکایت به کجا ببریم؟

2.     آیا امکان داره که بتوانیم این مشکل را حل کنیم؟

3.     آیا این درسته که اگه تا آخر سال درست نشد دیگه درست نمی شه؟

پاسخ: پاسخ به سوالات فوق به شرح زیر است:

1.     بهتر است در ابتدا از طریق اداره کار از شرکت پیمانکار مربوطه شکایت کنید و احتمالا به نتیجه می رسید. اگر به هر دلیلی به نتیجه نرسیدید می توانید از خود شرکت حفار به دیوان عدالت اداری شکایت کنید.

2.     بله ! زیاد سخت نیست.

3.     نه ! ارتباطی ندارد . هر زمان می توانید شکایت کنید و بیمه نهایتا با جریمه حق بیمه ها را قبول می کند . البته هر چه زودتر باشد بهتر است.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق منشی در سال 1400

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر