جستجوی سوابق قدیمی تامین اجتماعی

 

تنها: سلام! پدر بنده قبل از انقلاب یعنی بالای 40 سال پیش در جوانی توسط کارفرمایشان در فردیس کرج بیمه شده اند . چون در آن زمان کیک پزی ها به ازای کارگران بیمه شده سهمیه دولتی داشتند و بارها به اسم ایشان شکر خریداری شده اما کارفرمایشان فقط شفاها به ایشان گفته برایت بالای ده سال حق بیمه رد کرده ام و مدرکی در دست نداریم. در حال حاضر به شدت به مستمری بیمه نیاز دارند. چطور می توانیم سوابق بیمه ایشان را زنده کنیم؟ در شهریار پیگیری کرده اند و جواب نگرفته اند؟

پاسخ: باید مدرک مکتوبی ارائه کنید تا بتوان پیگیری کرد. صرف یک ادعا به معنای داشتن بیمه نیست. شاید کارفرمای ایشان درست نگفته اند. اگر مدارک مکتوب دارید باید به همان شعبه بیمه آن زمان مراجعه کرد تا بتوان بررسی کرد آیا سابقه وجود داشته است یا نه ! تمام سوابق مکتوب از بین رفته است و همه وارد سیستم شده است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.