شکایت از کارفرما برای دریافت حق اولاد و بن خواروبار و حق مسکن

 

مصطفی: با سلام! بنده از شهریور ۹۴ شروع به کار کردم در خیاطی تا سال ۹۷ سال و الان هیچ گونه سابقه بیمه ای ندارم و سنوات و عیدی هم کارفرما بهم نداده است. الانم که عذر منو خواسته اگر ازش شکایت کنم در اداره کار چه می شود؟

پاسخ: ببینید این سوالی است که همیشه پرسیده میشه و من بارها جواب دادم. البته بهتره قبل از اینکه کار به شکایت و اخراج بکشه همیشه فکر این موضوعات باشید. فکر حداقل حقوق، فکر بیمه، فکر حق اولاد، فکر حق مسکن،  فکر بن خواروبار ! به هر حال وقتی شما به اداره کار شکایت کنید باید مدارکی ارائه بدهید که ادعا را ثابت کند. این مدارک مکتوب باشه! حالا اداره کار ممکن است بازرس هم بفرستد ولی باید مدارک مکتوب باشد.

مدارک مثل پرینت حساب خیلی مهمه! اگه بیمه دارید که ظاهراً دارید لیست بیمه‌ها، گزارش بازرسی بیمه یا داشتن اینکه کارت بهداشت فرضا گرفته باشید که حالا خیاطی کارت بهداشت نداره یا هر مدری که نشان بدهد که شما آنجا کار کردید. تمام مدارکتان را جمع آوری کنید و بابت حقوقتان، مزایای ثابت تان، عیدی تان، سنوات تان، بیمه تان شکایت کنید انشالله به نتیجه برسی.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.