اعتراض به جریمه حق بیمه تامین اجتماعی

 

سلام و عرض ادب! استاد من تصویرش گذاشتم یکی از مبلغ بالاسوال قبلی بود. جابجایی فیش که زحمت کشیده بودی گفته بودین قانونی متاسفانه اول سال هم دو ماه کرونا ما ثبت نام کرده بودیم که ماهی یک میلیون واریز کردند. تو لیست توجه بفرمایید خط آخر مشخص بیکاری خورده که برگه بالای مشخص  یک میلیون و هشتصد هزار خورده ای جریمه زدند. 99/12/16 اسفند هم اخطار دادند بروم بیمه! مگر بیمه بیکاری  جریمه دارد؟ ممنون می شوم راهنمای کنید؟

پاسخ: نه ! بیمه بیکاری جریمه ندارد. البته باید کارفرمایتان در زمان استفاده از بیمه بیکاری برای شما ترک کار می زدند که ظاهرا این کار را انجام نداده اند. علی ایحال در صورت اعتراض و شرکت در کمیته بدوی تعیین مطالبات سازمان به احتمال بسیار زیاد جریمه تان صفر می شود.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر