بیمه تامین اجتماعی بدون بازرسی

 

قاضی: با سلام و عرض ادب! برای همسرم می خواستیم بیمه تامین اجتماعی کنیم. فقط هزینه بیمه اختیاری زیاد هست، لطفا راهنمایی بفرمایید که از طریق دیگه مثلا بیمه رانندگی یا کارگری و یا هر بیمه ای که بشه انجام داد و یا حتی اگه نیاز به گذراندن دوره ای باشه که بتونیم خودمون بیمه کنیم و مشکلات این که بیان سر کار برای بازدید و غیره رو نداشته باشیم یا حداقل خودمون بتونیم فرمالیته شرایطش رو فراهم کنیم هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ: ببیند. ایشان اگر جایی مشغول باشد که باید کارفرما حق بیمه اش را پرداخت کند. اگر نه باید بیمه خویش فرما کند. اگر بیمه اختیاری نمی خواهد می تواند بیمه حرف و مشاغل آزاد کند. بیمه رانندگان باید راننده باشد . بیمه قالیبافی باید قالیباف باشد و البته سهمیه ای هم وجود ندارد و بازرسی هم دارد . کلا به این سادگی که فکر می کنید نیست.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر