بیمه تامین اجتماعی بدون بازرسی

 

قاضی: با سلام و عرض ادب! برای همسرم می خواستیم بیمه تامین اجتماعی کنیم. فقط هزینه بیمه اختیاری زیاد هست، لطفا راهنمایی بفرمایید که از طریق دیگه مثلا بیمه رانندگی یا کارگری و یا هر بیمه ای که بشه انجام داد و یا حتی اگه نیاز به گذراندن دوره ای باشه که بتونیم خودمون بیمه کنیم و مشکلات این که بیان سر کار برای بازدید و غیره رو نداشته باشیم یا حداقل خودمون بتونیم فرمالیته شرایطش رو فراهم کنیم هست؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ: ببیند. ایشان اگر جایی مشغول باشد که باید کارفرما حق بیمه اش را پرداخت کند. اگر نه باید بیمه خویش فرما کند. اگر بیمه اختیاری نمی خواهد می تواند بیمه حرف و مشاغل آزاد کند. بیمه رانندگان باید راننده باشد . بیمه قالیبافی باید قالیباف باشد و البته سهمیه ای هم وجود ندارد و بازرسی هم دارد . کلا به این سادگی که فکر می کنید نیست.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.