اجرای رای اداره کار

 

فرزانه : سلام و وقت بخیر! بعد از صدور رای وزارت کار و پس از گذشت 15 روز مهلت اعتراض چجوری باید پیگیری اجرای رای را داشته باشیم. اصلا باید کاری انجام بشه از سمت کارگر؟!

پاسخ: باید رای تان را ببرید اجرای احکام دادگستری و اجرائیه بگیرید. اجرائیه به طرف تان ابلاغ می شود. البته اگر ایشان حاضر نباشد براساس رای اداره کار حق تان را بدهد. اگر بیمه هم جزء رای باشد باید اجرائیه را به شعبه بیمه تامین اجتماعی نزدیک محل کارتان اارئه کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.