سال و ماه مناسب بازنشستگی در تامین اجتماعی

 

لیلا محرابی: آبان ۱۳۹۹ مدت۲۰ سال کار کردم. ما با۲۰سال بازنشست می شویم (اپراتورمخابرات). گفتم تا فروردین ۱۴۰۰ کار کنم که حقوق سال جدید را بگیرم. سوالم اینه اگر فروردین بازنشسته بشوم با حقوق سال جدیدحساب میشه یا نه چون می گویند اسفند ۹۹ یا فروردین۴۰۰ فرق نمی کند؟

پاسخ: بهتر است اسفند 99 بازنشسته شوید تا افزایش حقوق جدید شامل حالتان شود. در فروردین افزایش سال جدید شامل تان نمی شود. حقوق تان براساس میانگین 2 سال آخر پرداخت حق بیمه محاسبه می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.