حق بیمه ماه های گذشته تامین اجتماعی را چگونه پرداخت کنم؟

 

میثم: سلام ! من از برج ۷ امسال از کار بیکار شدم و بیمه من دیگه رد نشد. آیا راهکار وجود دارد تا من بتوانم از اول برج ۷ تا پایان اسفند ماه ۹۹ حق بیمه را پرداخت کنم .من چند نفر پرسیدم می گفتند هیچ کاری نمی شود کرد .ممنون می شوم راهنمایی کنید؟! منظور فاصله بیمه با پرداخت حتی جریمه درست کرد یانه ؟

پاسخ: متاسفانه نمی توان کاری کرد.باید همان موقع بیمه خویش فرما ثبت نام می کردید. الان دیگر زمان گذشته است و از هر ماهی بیمه پرداخت کنید محاسبه می شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/