آیا اشکالی در دریافت بیمه بیکاری به وجود می آید؟

 

دینی: سلام! من در یک تولیدی پوشاک مشغول به کار هستم و بیمه شده تولیدی هستم ولی یک باب مغازه دیگر به اسم همان کارفرما ثبت شده و قرار شده که انتقال پیدا کنم به این مغازه و بیمه من از آنجا ادامه پیدا کنه و بیمه بشوم. یعنی تا یک روزی در تولیدی اتمام کار زده شود و همان روز هم شروع به کار در مغازه زده شود. سوال من این است آیا این روال بیمه شدن در بیمه بیکاری اشکال به وجود نمی آورد یا مشکل ساز می شود چون قرار است دو ماه دیگر کلا ترک کار کنم؟

پاسخ: مشکل ساز می شود . اگر نامه عدم نیاز بگیرید باید در آخرین محل کارتان قراردادی یک ساله داشته باشید نه اینکه دو ماه کار کنید. مطمئن باشیدشعبه بیمه ایراد می گیرد و احتمالا بیمه بیکاری به شما تعلق نمی گیرد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.