شکایت برای بررسی آسیب بینی

 

قربان دست شما!  واقعا محبت می کنید  آقای کارشناس! یک نگاه  با این  صدمات پای  چپ  بنده را تخمین بزنید تا بدانم چون بیمه خبر نداره که من پیگیر کار بینی هستم.  هی بمن زنگ می زنند و می گویند که بیا هر چقدر دیرتر بیایید  به ضررخودتونه!  من  می خوام  لااقل  دیه  پایم را بدانم؟  البته  خونمردگی در مچ پا و بخیه در زانو هم   دارم!   صورت و دستم هم   و سائیدگی و زخم  های بدنم  در یک برگه دیگر رفته  که بعدا کپی برایتان می فرستم  عزیزجان!

امروز رفتم دادگاه و گفتم  اورژانس نسبت به شکستگی بینی بنده  کوتاهی کرده اند و به عکس ننوشته اند. حتی  پانسمان مانم   نکردند. از این رو عکس زخم هایم را هم  می فرستم خدمت شما ولی  با اون عکس  نرخ دیه بنده را بگوئید.  من درخدمت شما هستم  حق  مشاوره هر چیز هم باشد  شماره کارت بدید  بزنم. باتوجه به این نامه  متنی برای ساعت ۱۰ صبح می خواهم  که  به  قاضی پرونده  بگویم اعتراض دارم  به  نظریه پزشکی قانونی  و  از طرفی در بیمارستان اصلا به اینجانب   نگاه نکردند. قاضی هم گفته   فردا متن بنویسید  بیارید   دستور بدم    بینی من   از  این پا دیه اش بیشتره  و راستی   ۲۰محرم  تصادف کردم تفاوتی در دیه بنده دارد ؟منو ببخشید سردرد دادم بهتون!

1.     بابت دست به نظرم 2 دامیه است معادل 2 درصد دیه کامل یعنی 6 میلیون و 600 هزار تومان و بابت پا به نظرم یک دامیه است معادل 3 میلیون و 300 هزار تومان. البته از روی عکس حدس می زنم و شاید درست نباشد. بابت سائیدگی و خونمردگی ها و زخم ها دیگر باید برگه دیگرتان را ببینم تا بتوانم نظر دهم . پزشکی قانونی دقیق تر می گوید و بهتر می توان نظر داد.

2.     دیه ماه محرم فرقی با ماه عادی ندارد. فقط برای فوت (خدای نکرده) تفاوت دارد.

3.     پارگی مینیسک و رباط صلیبی تان در مجموع 16 درصد دیه دارد . به نظر من از قاضی نامه بگیرید و بگوئید نیاز دارید تا نصف دیه تان را دریافت کنید تا بعدا در مورد اثبات شکستگی بینی تان و دیگر آسیب ها بتوانید نظریه نهایی را بگیرید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر