شکایت برای بررسی آسیب بینی

 

قربان دست شما!  واقعا محبت می کنید  آقای کارشناس! یک نگاه  با این  صدمات پای  چپ  بنده را تخمین بزنید تا بدانم چون بیمه خبر نداره که من پیگیر کار بینی هستم.  هی بمن زنگ می زنند و می گویند که بیا هر چقدر دیرتر بیایید  به ضررخودتونه!  من  می خوام  لااقل  دیه  پایم را بدانم؟  البته  خونمردگی در مچ پا و بخیه در زانو هم   دارم!   صورت و دستم هم   و سائیدگی و زخم  های بدنم  در یک برگه دیگر رفته  که بعدا کپی برایتان می فرستم  عزیزجان!

امروز رفتم دادگاه و گفتم  اورژانس نسبت به شکستگی بینی بنده  کوتاهی کرده اند و به عکس ننوشته اند. حتی  پانسمان مانم   نکردند. از این رو عکس زخم هایم را هم  می فرستم خدمت شما ولی  با اون عکس  نرخ دیه بنده را بگوئید.  من درخدمت شما هستم  حق  مشاوره هر چیز هم باشد  شماره کارت بدید  بزنم. باتوجه به این نامه  متنی برای ساعت ۱۰ صبح می خواهم  که  به  قاضی پرونده  بگویم اعتراض دارم  به  نظریه پزشکی قانونی  و  از طرفی در بیمارستان اصلا به اینجانب   نگاه نکردند. قاضی هم گفته   فردا متن بنویسید  بیارید   دستور بدم    بینی من   از  این پا دیه اش بیشتره  و راستی   ۲۰محرم  تصادف کردم تفاوتی در دیه بنده دارد ؟منو ببخشید سردرد دادم بهتون!

1.     بابت دست به نظرم 2 دامیه است معادل 2 درصد دیه کامل یعنی 6 میلیون و 600 هزار تومان و بابت پا به نظرم یک دامیه است معادل 3 میلیون و 300 هزار تومان. البته از روی عکس حدس می زنم و شاید درست نباشد. بابت سائیدگی و خونمردگی ها و زخم ها دیگر باید برگه دیگرتان را ببینم تا بتوانم نظر دهم . پزشکی قانونی دقیق تر می گوید و بهتر می توان نظر داد.

2.     دیه ماه محرم فرقی با ماه عادی ندارد. فقط برای فوت (خدای نکرده) تفاوت دارد.

3.     پارگی مینیسک و رباط صلیبی تان در مجموع 16 درصد دیه دارد . به نظر من از قاضی نامه بگیرید و بگوئید نیاز دارید تا نصف دیه تان را دریافت کنید تا بعدا در مورد اثبات شکستگی بینی تان و دیگر آسیب ها بتوانید نظریه نهایی را بگیرید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.