بیشترین دریافت حقوق بازنشستگی تامین اجتماعی

 

حدیث نیکزاده: با عرض سلام و خسته نباشین! بنده حدود ۸ سال سابقه اجباری دارم و بعد از آن ۸ سال هم سابقه اختیاری دارم.(در مجموع ۱۶ سال سابقه)! می خواستم بدانم به چه صورتی میشه بعد از ۳۰ سال پرداخت حق بیمه حقوق بازنشستگی بالاتر از حداقل حقوق دریافت کرد،سپاسگزارم و آرزوی سلامتی براتون دارم؟

پاسخ: دقیق نمی توان به این سوال جواب داد. طبق قانون فعلی پرداخت 30 سال حق بیمه و افزایش حق بیمه در حداقل 5 سال آخر به صورت تدریجی . البته به نظر می رسد که تا چند سال دیگر این قانون عوض شود و احتمال مبلغ پرداخت حق بیمه در تمامی سال های بیمه پردازی مهم شود. بنابراین واقعا نمی توانم دقیق در این مورد نظر دهم.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.