کندن بدون اجازه برگه های دفترچه بیمه

 

غلامی: سلام! بنده عائله جانباز هستم و از دفترچه خدمات درمانی نیروهای مسلح استفاده می کنم. امروز متوجه شدم دو برگه آبی رنگ دفترچه من سفید هست اما برگه های سبز و قرمز صفحات بعدی کنده شده است.اما اطلاع ندارم کدوم ارگان یا مطب و ... برگه های دفترچه ام را کندند. برای اینکه ازاین سوءاستفاده جلوگیری کنم که با استفاده از برگه های من دارو یا نسخه هایی با قیمت بالا دریافت نکنند باید به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ: واقعیت این است که اگر می دانستید چه کسی این برگه ها را کنده است با مراجعه به سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح می توانستید از آنها شکایت کنید. معمولا در چنین مواردی رسیدگی سخت می شود. با این حال پیشنهاد   می کنم به نزدیکترین دفتر ساتا (سازمن تامین اجتماعی نیروهای مسلح)  به خانه تان مراجعه کرده و موضوع را اطلاع دهید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.