بازنشستگی مشاغل سخت

 

علی: ضمن سلام و خسته نباشید از اساتید عزیز و محترم. بنده ۱۳سال مشاغل سخت داشتم در گذشته و بقیه بیمه من در حال حاضر که رد می شود جزء مشاغل عادی می باشد.در درخواست مشاغل سختم ۳سال آن را قبول نکردند. فقط۱۰سالش قبول شده است که سرجمع سابقه ام ۳۸ سال و ۵ ماه می باشد.سوالم اینه این یکسال و ۷ ماه باقی مانده می توانم حق بیمه بریزم تا ۳۰ سال شود ؟ یا دوباره باید حق بیمه مشاغل سختم که قبلا تایید شده دوباره درخواست بدهم به اداره کار؟ با تشکر فراوان از شما.قربان شما؟

پاسخ: می توانید حق بیمه را خودتان بریزید . البته مجموع سوابق بیشتر از 35 سال فایده ندارد و بهتر است منتظر بمانید تا شرایط سنی تان درست شود. یعنی 50 سال سن تان. هر چند چون حقوق بازنشستگی براساس 2 سال آخر پرداخت حق بیمه و سنوات پرداخت محاسبه می شود بهتر است به بیمه پردازی تان تا 50 سالگی ادامه دهید.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر