محاسبه ارش آنلاین

 

داریوش زارعی: سلام! مشغول کار بودم که میله کمکی که با اون قطعه ای که روی دستگاه تراش می بستم در رفت و میله کمکی با چشم بنده برخورد کرد که آسیب شدیدی به چشم راست بنده وارد شد. بالای پلکم چهار تا بخیه خورد و قرمز شدند. شدید سفیدی چشم شد و پزشک قانونی ارش نیم درصد برایم تعیین کرده است. می خواستم بدانم نیم درصد دیه کامل یعنی چقدر؟! ممنون؟

پاسخ: نیم درصد دیه کامل می شود 1 میلیون و 650 هزار تومان. البته اگر در نظریه پزشکی قانونی واژه دیه مقدر اعلام شده باشد آن هم دیه جداگانه ای دارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.