بیمه خویش فرمای نیروهای مسلح

 

مهدی: با عرض پوزش اگر امکان دارد این سوالات را پاسخ دهید خدا خیرتان بدهد!  اگر تا ۱۵ سال بمانم و بعد از استعفا بیمه را ادامه دهم چند سال باید حق بیمه پرداخت کنم و چه مبلغ (به نرخ الان)؟ میزان مستمری بازنشستگی من با کسی که تا آخر خدمت کند یکی است یا متفاوت؟ آیا می توانم زودتر از موعد بازنشسته شوم؟

پاسخ: باید حداقل 15 سال دیگر پرداخت کنید.  مبلغ آن بستگی دارد به آخرین حقوقی که از نیروهای مسلح می گرفته اید. مستمری تان از کسی که تا آخر خدمت کند کمتر است. نمی توانید زودتر از موعد بازنشست شوید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.