مشاغل شغلی سخت و زیان آور

 

محمد: ضمن سلام وخسته نباشید خدمت اساتید محترم! درخواست مشاغل سخت داده ام و جواب آن از اداره کار تایید شده است و به تامین اجتماعی رسیده بعد از برسی تامین اجتماعی و تایید آن! نامه را که خواندم نوشته بود که عناوین شغلی با حق بیمه منطبق می باشد.گفتند نامه را دبیرخانه بدهید البته بعد از چندین امضا که بعدش برود به کمسیون ۵ نفره برای تایید یا عدم تایید! سوالم بنده این است منظور از عناوین شغلی با حق بیمه منطبق می باشد منظور چبست؟ باتشکر فراوان؟

پاسخ: یعنی عنوان شغلی تان در لیست بیمه با عنوان شغلی که بابت آن مشاغل سخت و زیان آور گرفته اید یکسان باشد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.