شکایت از کارفرما برای دریافت دیه به علت شکستگی پا

 

با سلام! من دریک حادثه کاری از ارتفاع یک متری افتادم و خار پاشنه پای راستم شکسته است! آیا دیه تعلق می گیرد!      می توانم ازکارفرما شکایت کنم؟ ممنون می شوم جواب بدهید؟

پاسخ: بله دیه تعلق می گیرد. شما می توانید از کارفرما شکایت کنید. البته کارشناس اداره کار میزان تقصیر کارفرما را مشخص می کند و کارفرما متناسب با میزان تقصیرش باید دیه بدهد. برای کارفرما باید از طریق کلانتری یا دادسرا شکایت کنید که البته اگر ایشان بیمه مسئولیت داشته باشد نیازی به شکایت نیست و بدون شکایت هم می توانید مستقیم به بیمه مسئولیت مراجعه کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.