معاینات طب کار کارگر کارخانه

 

سلام! ۲۱ ساله تو کارخانه کاشی کار می کنم. ۳ سال پیش دیسک کمر و الان هم آسیب عضله و تاندون بازوی راست که یک ماهه عملش کردم و آرتروز دو تا زانو دارم. کارخانه منو به طب کار معرفی کرده! جواب طب کار هم این بود که نمی توانم تو کارخانه کار بکنم. حالا کارخانه هم می گوید باید بیایی سر کار یا درخواست بنویس که توافقی بروم بیمه بیکاری! ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ: بعید می دانم کارخانه سر کار قبلی شما را بگذارد. یا باید کار ساده دهد و یا به بیمه بیکاری معرفی کند. اگر در شغل فعلی ادامه دهید و بعدا ازکارافتاده شوید ، تامین اجتماعی به شدت کارخانه را جریمه می کند و کارخانه قطعا این را می داند. به نظر من بهتر است در شغلی ساده تر مشغول به کار شوید که با معاینات طب کار تناقض نداشته باشد وگرنه مدتی بیمه بیکاری بگرید بهتر است تا وضعیت تان بهبود یابد.

 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر