معاینات طب کار کارگر کارخانه

 

سلام! ۲۱ ساله تو کارخانه کاشی کار می کنم. ۳ سال پیش دیسک کمر و الان هم آسیب عضله و تاندون بازوی راست که یک ماهه عملش کردم و آرتروز دو تا زانو دارم. کارخانه منو به طب کار معرفی کرده! جواب طب کار هم این بود که نمی توانم تو کارخانه کار بکنم. حالا کارخانه هم می گوید باید بیایی سر کار یا درخواست بنویس که توافقی بروم بیمه بیکاری! ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ: بعید می دانم کارخانه سر کار قبلی شما را بگذارد. یا باید کار ساده دهد و یا به بیمه بیکاری معرفی کند. اگر در شغل فعلی ادامه دهید و بعدا ازکارافتاده شوید ، تامین اجتماعی به شدت کارخانه را جریمه می کند و کارخانه قطعا این را می داند. به نظر من بهتر است در شغلی ساده تر مشغول به کار شوید که با معاینات طب کار تناقض نداشته باشد وگرنه مدتی بیمه بیکاری بگرید بهتر است تا وضعیت تان بهبود یابد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر