معاینات طب کار کارگر کارخانه

 

سلام! ۲۱ ساله تو کارخانه کاشی کار می کنم. ۳ سال پیش دیسک کمر و الان هم آسیب عضله و تاندون بازوی راست که یک ماهه عملش کردم و آرتروز دو تا زانو دارم. کارخانه منو به طب کار معرفی کرده! جواب طب کار هم این بود که نمی توانم تو کارخانه کار بکنم. حالا کارخانه هم می گوید باید بیایی سر کار یا درخواست بنویس که توافقی بروم بیمه بیکاری! ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید؟

پاسخ: بعید می دانم کارخانه سر کار قبلی شما را بگذارد. یا باید کار ساده دهد و یا به بیمه بیکاری معرفی کند. اگر در شغل فعلی ادامه دهید و بعدا ازکارافتاده شوید ، تامین اجتماعی به شدت کارخانه را جریمه می کند و کارخانه قطعا این را می داند. به نظر من بهتر است در شغلی ساده تر مشغول به کار شوید که با معاینات طب کار تناقض نداشته باشد وگرنه مدتی بیمه بیکاری بگرید بهتر است تا وضعیت تان بهبود یابد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/