اعتراض به دیه تعیین شده

 

مجید احمدوند: با عرض سلام و وقت بخیر جناب نصر! بنده ۳مهر ۹۸ تصادف کردم که منجر به شکستگی ران چپ و بینی و خیلی صدمات دیگه شد که منجر به بستری شدنم در آی سی یو و به دنبال آن دچار آمبولی شدید ریه شدم که متاسفانه چون خودم بستری بودم و کسی رو نداشتم چند تا از جراحات وارده مثل آسیب دیدگی مچ هر دوپا که به شدت کبود و سیاه شدند که الان هم آثارش هست.

بریدن گوشه ای از دندون جلو پارگی هر دو لب از داخل و معاینه نشدن کامل سر و ستون فقرات که هنوزم ازش عکس نگرفتم،اصلا واسم صورتجلسه نکردن و وقتی هم که واسه معاینه مراجعه کردم به پزشکی قانونی فقط واسه ران به استان معرفیم کرد و دیگه هیچ معاینه ای از بنده نکردند و الان رای نهایی آمده که برای آمبولی تنها ۲% زدند در حالیکه ۱۰ روز آی سی یو بستری بودم و نزدیک ۲۰ تومان هزینه کردم.

آیا می توانم احقاق حق کنم یا نه؟ بخاطر اون صدماتی که بر من حادث شده و صورتجلسه اش نکردند و احتمالا دیگر صدمات بالقوه که با مراجعه به پزشک محرز می شوند. آیا راهی هست و آیا واسه آمبولی کم نزدن از لحاظ راه رفتن هم مشکل دارم بعد از نزدیک ۱سال ونیم کلا با ارش محدودیت حرکتی و بافت نرم و دو نیم شدن استخوان ران ۱۱درصد زدن برایم زدند. با تشکر؟

پاسخ: اگر آسیب هایی که دیده اید در پرونده بیمارستانی تان ذکر شده است و شما را اورژانس به بیمارستان برده است به سادگی قابل اثبات است. کافی است به رای صادره اعتراض کرده و درخواست بررسی مجدد بدهید. باید متن اعتراض تان را دقیق و با مدارک کامل بنویسید. در مورد آمبولی ارش تعلق می گیرد و معمولا براساس کتابچه مشخصی میزان ارش تعیین می شود. فکر نمی کند درصد تعیین شده برای آمبولی یا شکستگی استخوان ران تغییر کند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر