اعتراض به دیه تعیین شده

 

مجید احمدوند: با عرض سلام و وقت بخیر جناب نصر! بنده ۳مهر ۹۸ تصادف کردم که منجر به شکستگی ران چپ و بینی و خیلی صدمات دیگه شد که منجر به بستری شدنم در آی سی یو و به دنبال آن دچار آمبولی شدید ریه شدم که متاسفانه چون خودم بستری بودم و کسی رو نداشتم چند تا از جراحات وارده مثل آسیب دیدگی مچ هر دوپا که به شدت کبود و سیاه شدند که الان هم آثارش هست.

بریدن گوشه ای از دندون جلو پارگی هر دو لب از داخل و معاینه نشدن کامل سر و ستون فقرات که هنوزم ازش عکس نگرفتم،اصلا واسم صورتجلسه نکردن و وقتی هم که واسه معاینه مراجعه کردم به پزشکی قانونی فقط واسه ران به استان معرفیم کرد و دیگه هیچ معاینه ای از بنده نکردند و الان رای نهایی آمده که برای آمبولی تنها ۲% زدند در حالیکه ۱۰ روز آی سی یو بستری بودم و نزدیک ۲۰ تومان هزینه کردم.

آیا می توانم احقاق حق کنم یا نه؟ بخاطر اون صدماتی که بر من حادث شده و صورتجلسه اش نکردند و احتمالا دیگر صدمات بالقوه که با مراجعه به پزشک محرز می شوند. آیا راهی هست و آیا واسه آمبولی کم نزدن از لحاظ راه رفتن هم مشکل دارم بعد از نزدیک ۱سال ونیم کلا با ارش محدودیت حرکتی و بافت نرم و دو نیم شدن استخوان ران ۱۱درصد زدن برایم زدند. با تشکر؟

پاسخ: اگر آسیب هایی که دیده اید در پرونده بیمارستانی تان ذکر شده است و شما را اورژانس به بیمارستان برده است به سادگی قابل اثبات است. کافی است به رای صادره اعتراض کرده و درخواست بررسی مجدد بدهید. باید متن اعتراض تان را دقیق و با مدارک کامل بنویسید. در مورد آمبولی ارش تعلق می گیرد و معمولا براساس کتابچه مشخصی میزان ارش تعیین می شود. فکر نمی کند درصد تعیین شده برای آمبولی یا شکستگی استخوان ران تغییر کند.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.