شعبه بیمه تامین اجتماعی ردیف پیمان نمی دهد؟!

 

تهرانی: سلام خسته نباشید! موسسه ما قراردادی داشته که زمان قرارداد تمام شده و بعد نامه کد پیمان رو از طرف کارفرما بردیم بیمه اما به ما کد پیمان نمی دهند چون تاریخ قرارداد پایان یافته و هیچ راه حلی برای ما ندارند و سوال بعدی اینه که قرارداد دیگری داریم که آموزش و پژوهشی است در استان کرمان می گویند در استان کرمان باید کد پیمان بگیرید درصورتی که کد کارگاه ما در شعبه یک تهران هست؟ لطفا راهنمایی بفرمایید که چکار می توانیم انجام بدهیم؟

پاسخ: در مورد قسمت دوم سوالتان معمولا در قراردادهای آموزشی و پژوهشی حساسیت قراردادهای عمرانی وجود ندارد. در قراردادهای عمرانی تاکید می گردد که از نزدیکترین شعبه بیمه نزدیک پروژه ردیف پیمان گرفته شود و حق بیمه نیز پرداخت گردد ولی در قراردادهای پزوهشی و آموزشی به خصوص در زمینه شرکت های مهندسی مشاور این حساسیت نیست و می توان از شعبه ای که حق بیمه تان را پرداخت می کنید نیز ردیف پیمان بگیرید و مفاصا حساب تان را نیز برای کارفرما از همانش شعبه بگیرید.البته بهتر است با کارفرما نیز هماهنگ کنید. معمولا هر شعبه دوست دارد درآمدش بالاتر برود و معمولا در این زمینه مشکلی به وجود نمی آورند.

اگر شعبه بیمه به شما کد پیمان نمی دهد دو راه دارید: می توانید از طریق اداره کل تامین اجتماعی استان تان اقدام کنید. راه دیگر این است که موضوع را به کارفرما اطلاع داده و از ایشان درخواست کنید به شعبه بیمه مراجعه کرده و درخواست ارائه طریق کند. کمی سوالتان عجیب است . معمولا تامین اجتماعی بابت درامد قراردادهای پیمانکاری کوتاه نمی آید حتی اگر مدت ها از کل قرارداد گذشته باشد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر