انتقال بیمه بیکاری به شهرستان

 

زهرا نقدی مقدم: سلام خسته نباشید! من دراستان البرز بمدت پنج سال سابقه کاری داشتم که بیکار شدم و مراحل دریافت بیمه بیکاریم انجام شد و هجده ماه برایم حکم زدند که حقوق بگیرم. بعد از چند ماه کوچ ‌کردیم و به خراسان شمالی شهرستان جاجرم رفتیم . منم حکم انتقالم را از تامین اجتماعی گرفتم و بردم شهر محل سکونتم و تحویل تامین اجتماعی دادم.

بعد یک ماه متوجه شدم که سابقم رد نشده است. وقتی پیگیر شدم مسئول بیمه گفتند باید اداره کار بروم چون آخر ماه اونا لیست افراد رو براشون می فرستند و گفت تا اونا برام اسم نفرستند من نمی توانم حقوقت را بریزم. اداره کار رفتم گفتند یه سامانه قراره طراحی بشه که پرونده ها غیرحضوری انتقال داده بشه و باید اون سامانه راه بیوفته و راهی نداره ! الان من می خواهم بدانم تکلیف من چیست  و اصلا بابت حکم تایید شده چه ربطی به اداره کار دارد؟ ممنون از توجهتون؟

پاسخ:حکم تائید شده ربطی به اداره کار ندارد. شاید درست متوجه نشده اند . البته تائید بیکاری شما علاوه بر کارگزاری های تامین اجتماعی با اداره کار هم می باشد. به نظر من باید حضوری از طریق شعبه تهران اقدام کنید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

درخواست پیگیری پرونده توسط کارشناس : در صورتیکه نیاز دارید برای به نتیجه رسیدن پرونده تان از یک کارشناس استفاده کنید می توانید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق شماره تلگرام ما 09333644122 درخواست تان را مطرح نموده و مدارک تان را ارسال کنید.