انتقال بیمه بیکاری به شهرستان

 

زهرا نقدی مقدم: سلام خسته نباشید! من دراستان البرز بمدت پنج سال سابقه کاری داشتم که بیکار شدم و مراحل دریافت بیمه بیکاریم انجام شد و هجده ماه برایم حکم زدند که حقوق بگیرم. بعد از چند ماه کوچ ‌کردیم و به خراسان شمالی شهرستان جاجرم رفتیم . منم حکم انتقالم را از تامین اجتماعی گرفتم و بردم شهر محل سکونتم و تحویل تامین اجتماعی دادم.

بعد یک ماه متوجه شدم که سابقم رد نشده است. وقتی پیگیر شدم مسئول بیمه گفتند باید اداره کار بروم چون آخر ماه اونا لیست افراد رو براشون می فرستند و گفت تا اونا برام اسم نفرستند من نمی توانم حقوقت را بریزم. اداره کار رفتم گفتند یه سامانه قراره طراحی بشه که پرونده ها غیرحضوری انتقال داده بشه و باید اون سامانه راه بیوفته و راهی نداره ! الان من می خواهم بدانم تکلیف من چیست  و اصلا بابت حکم تایید شده چه ربطی به اداره کار دارد؟ ممنون از توجهتون؟

پاسخ:حکم تائید شده ربطی به اداره کار ندارد. شاید درست متوجه نشده اند . البته تائید بیکاری شما علاوه بر کارگزاری های تامین اجتماعی با اداره کار هم می باشد. به نظر من باید حضوری از طریق شعبه تهران اقدام کنید.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق منشی در سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

محاسبه دیه خونریزی مغزی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر