مبلغ حق رانندگان درون شهری و  رانندگان برون شهری در سال 1400 چقدر است ؟

 

مبلغ حق رانندگان درون شهری و  رانندگان برون شهری در سال 1400 چقدر است ؟

پاسخ: به نظر می رسد با توجه به افزایش 39 درصدی حداقل حق بیمه مبالغ زیر به عنوان حق بیمه رانندگان درون شهری و رانندگان برون شهری اعلام شود:

1.     حق بیمه رانندگان درون شهری در ماه های 30 روزه: 378 هزار تومان

2.     حق بیمه رانندگان درون شهری در ماه های 31 روزه: 392 هزار تومان

3.     حق بیمه رانندگان برون شهری (مینی بوس و سواری) در ماه های 30 روزه: 413 هزار تومان

4.     حق بیمه رانندگان برون شهری (مینی بوس و سواری) در ماه های 31 روزه: 426 هزار تومان

5.     حق بیمه رانندگان برون شهری (اتوبوس و کامیون) در ماه های 30 روزه: 517 هزار تومان

6.     حق بیمه رانندگان برون شهری (اتوبوس و کامیون) در ماه های 31 روزه: 533 هزار تومان

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/