بیمه مهندسی چند درصدی است؟

 

سلام! و خسته نباشید! راجع به بیمه می خواستم بپرسم. میشه لطفا راهنمایی کنید؟! بیمه تامین اجتماعی که با عنوان مهندس رد می شود چه مقدار می باشد؟! و چند درصد را فردی که بیمه می شود پرداخت می کند؟  تفاوت بیمه کامل با مثلا ۲۴ روز در ماه چیست؟

پاسخ: ما بیمه ای به عنوان بیمه مهندس نداریم. با معرفینامه نظام مهندسی می توان بیمه کرد اما همان بیمه حرف و مشاغل آزاد است که نوعی بیمه خویش فرما است.اگر کارفرما بیمه تان را پرداخت می کند 23 درصد دستمزدتان را باید پرداخت کند و 7 درصد دستمزدتان را هم خودتان باید به عوان بیمه پرداخت کنید.وقتی روزهای بیمه تان کمتر رد شود (اگر تامین اجتماعی قبول کند؟!) دیرتر بازنشست می شوید . فرق آنچنانی ندارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر