بیمه مهندسی چند درصدی است؟

 

سلام! و خسته نباشید! راجع به بیمه می خواستم بپرسم. میشه لطفا راهنمایی کنید؟! بیمه تامین اجتماعی که با عنوان مهندس رد می شود چه مقدار می باشد؟! و چند درصد را فردی که بیمه می شود پرداخت می کند؟  تفاوت بیمه کامل با مثلا ۲۴ روز در ماه چیست؟

پاسخ: ما بیمه ای به عنوان بیمه مهندس نداریم. با معرفینامه نظام مهندسی می توان بیمه کرد اما همان بیمه حرف و مشاغل آزاد است که نوعی بیمه خویش فرما است.اگر کارفرما بیمه تان را پرداخت می کند 23 درصد دستمزدتان را باید پرداخت کند و 7 درصد دستمزدتان را هم خودتان باید به عوان بیمه پرداخت کنید.وقتی روزهای بیمه تان کمتر رد شود (اگر تامین اجتماعی قبول کند؟!) دیرتر بازنشست می شوید . فرق آنچنانی ندارد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/