مقصر تصادف از عقب با خودروی پارک شده

 

الیا: در اتوبان یادگار امام شمال به جنوب بعد از خروجی نیایش کنار حاشیه اتوبان که با خطهای سفید مورب خط کش شده بود. مجبور به توقف اضطراری شدم که بعد از پیاده شدن به سمت پشت ماشین آمدم که یهو یک ۲۰۶ بدون هیچ ترمزی با سرعت بالا به ماشین و من که بیرون بودم کوبید و ماشین حدود دو سه متر جلو برد.

با توجه به اینکه پلیس اونو مقصر کرده باز اعتراض زده است . توضیح ساعت وقوع تصادف حدود ۱۱ شب و اتوبان کاملا خلوت بود و فلاشر های خودرو بنده روشن بود و کاملا کنار و در قسمت هاشور خورده توقف کرده بودم و یکی از علت های مهم این تصادف عدم توجه ۲۰۶ به جلو و سرعت بالای این خودرو بوده است . که سه نفر در خودرو اینجانب و خود بنده نیز مصدوم شدم و با اورژانس  به بیمارستان منتقل شدیم . تقاضای کارشناسی سه نفره از طرف ۲۰۶ داده شده ‌.  تکلیف چیست ؟ ایا اعتراض ایشون به کروکی و رای افسر تاثیر گذاره؟

پاسخ: بعید می دانم . اگر روشنایی متوسطی بوده است و فلاشرهایتان روشن بوده است ایشان مقصر است. کلا در حالت پارک ، ماشینی که متحرک است و تصادف می کند مقصر است. البته رویه شوراهای حل اختلاف این است که کسی که شکایت می کند چون مبلغی پرداخت می کند درصدی از رای به نفعش تغییر می کند . البته امیدوارم برای شما این اتفاق نیفتد.

قبول وکالت پرونده های شما:

تنظیم دادخواست، شکوائیه، لایحه دفاعیه و اظهارنامه برای هیات های موضوع قانون کار، دیوان عدالت اداری ، شورای حل اختلاف و مراجع قضایی و تنظیم قراردادهای کاری. پیگیری پرونده های تامین اجتماعی مانند بیمه بیکاری، احراز سوابق بیمه ای، احراز شرایط بازنشستگی، مستمری بازنشستگی، حق بیمه قراردادهای پیمانی و گرفتن مفاصاحساب بیمه ای، شرکت در هیات های بدوی و تجدیدنظر تشخیص مطالبات سازمان. پیگیری پرونده های کارگری و کارفرمایی در هیات های تشخیص، حل اختلاف اداره کار و دیوان عدالت اداری. پیگیری پرونده های مرتبط با دیه در پزشکی قانونی و دیگر مراجع قضایی . در صورتیکه می خواهید پرونده تان را به ما بسپارید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید

مشاوره رایگان تلفنی :

سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل :

سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید

مشاوره رایگان از طریق تلگرام :

شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد.بر روی لینک تلگرام کلیک کنید.

پاسخگویی از طریق صفحه اینستاگرام:

شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید:

https://www.instagram.com/bimego.ir/


پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

مقصر تصادف در هنگام باز کردن درب خودرو

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

محاسبه دیه پارگی رباط قدامی به نرخ 1400

شما از حمایت درمانی برخوردار نمی باشید یعنی چه؟

بررسی سختی کار راننده لیفتراک

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر