انتقال تخفیف بیمه نامه به خریدار

 

بهمن بیات: با سلام! من یک ماشین خریدم با هفتاد درصد تخفیف و قبل از اجرای قانون عدم انتقال سابقه تخفیف بیمه به شخص خریدار، تعویض پلاک کردم و سند زدم. فقط بیمه ام را الحاقیه نزدم بنام خودم. الان راهی هست که من بتوانم این سابقه عدم خسارت را بزنم به نام خودم؟ اگه راه کاری داره ممنون می شوم راهنمایی کنین؟

پاسخ: بیمه نامه تان تا پایان دوره بیمه اعتبار دارد. ولی در زمان تمدید دیگر نمی توانید از سوابق عدم تخفیف استفاده کنید و این سوابق برای فروشنده باقی می ماند حتی اگر قبل از قانون جدید خریداری کرده باشید. اگر همان موقع الحاقیه به نام خودتان می زدید می شد اما دیگر نمی شود.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/