بیمه تکمیلی بسیجیان برای اعضای خانواده

 

دنیا: برای بیمه تکمیلی بسیج سرپرست خانواده می تواند همسر خود را بدون پرداخت مجدد حق عضویت بیمه کند؟خانم خانواده درصورت بیمه بودن می توان همسرخود را بیمه کند؟ و آیا اگر اول خانم خانواده بیمه شود و سپس سرپرست خانواده می شود بیمه خانم را قطع و ازطرف سرپرست خانواده او را درادامه بیمه قبلی بیمه کرد؟

پاسخ: برای بیمه تکمیلی همسر باید حق بیمه درمان تکمیلی برای وی نیز پرداخت شود. زن نمی تواند شوهر را بیمه تکمیلی کند مگر اینکه از کارافتاده کلی باشد.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/