مقصر تصادف از پشت در خط سبقت

 

توکلی: سلام! لطفا در صورت امکان زود جواب بدید چون صبح می خواهیم بریم برای کروکی! بنده مینی بوس دارم . بایک مینی بوس که در خط سبقت در بلوار رها شده بوده ساعت ۲۲:۳۰دقیقه شب از پشت به مینی بوس رها شده در خط سبقت تصادف کردم. می خواستم راهنمایی کنید بنده رو که مقصر من هستم یا ماشینی که سد معبر کرده بوده است. در ضمن از هیچ علامت بازدارنده هم استفاده نکرده بود و از ساعت ۱۹در محل رها شده بوده است. باتشکر از شما؟

پاسخ: بستگی به روشنایی محل و علائم بازدارنده دارد. اگر به اندازه ای بوده است که بتوانید به خوبی مینی بوس را ببینید 50 50 مقصر هستید ولی اگر امکان دید از فاصله مناسب وجود نداشته است ایشان صد در صد مقصر است.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/