مقصر تصادف در تقاطع

 

حمید: وقتی موتور سیکلت چراغ قرمز را در تقاطع رد می کند و به سمت بدنه راست جلو خودرو برخورد می کند آیا باز هم خودرو می تواند مقصر باشد ؟ کروکی اولیه افسر مقصر صد در صد موتور سیکلت شد ولی در اعتراض به کروکی هیئت سه نفره بنده را مقصر ۲۵ درصد به علت تخطی از سرعت مطمئنه دانستند. من خط ترمز نداشتم موتور سیکلت هم نداشت ولی ایشان فوت کرد به علت ضربه به سر .وقتی موتور سیکلت به سمت راست خودرو برخورد کرده چگونه بنده مقصر شناخته شدم؟!!؟ من سرعتی هم نداشتم و با نهایتا ۳۰ کیلومتر در ساعت حرکت می کردم؟

پاسخ: کلا در اعتراض هایی که به شورای حل اختلاف می شود چون هزینه توسط شاک داده می شود معمولا رای کمی به سمت شاکی می چرخد. اگر چراغ قرمز را رد کند شما با هر سرعتی مقصر نیستی!

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر