ایجاد کسری سابقه بیمه تامین اجتماعی

 

پردیس نوری: من بعد از ٦ سال سابقه بيمه بيكاري گرفتم كه يك سال و نيم شامل حال من مي شد. از تاريخ آبان ٩٨ بيمه بيكاري ام شروع شد كه مي بايست تا ارديبهشت ١٤٠٠ ادامه پيدا كند ولي به دليل بسيار غير منطقي از دي ماه ٩٩ بيمه را قطع كردند. من از فروردين ١٤٠٠ مجدد شروع به كار مي كنم. سوالم اين هست كه اين سه ماهي كه وقفه افتاده مشكلي در سوابقم ايجاد نمي كنه. منظورم از مشكل اين هست كه اگر در آينده نياز به مرخصي پزشكي يا مجدد بيكاري داشته باشم مشكلي ايجاد نمي شه؟  

پاسخ: نه ! بابت استعلاجی یا بیمه بیکاری مجدد مشکلی نخواهید داشت . ولی البته 3 ماه سابقه تان خالی می ماند که طبیعتا دیرتر بازنشسته می شوید.

مشاوره رایگان تلفنی : سایت بیمه جو مفتخر است با همکاری کارشناسان باتجربه امکان مشاوره رایگان تلفنی را در طول هفته فراهم سازد. در صورتیکه می خواهید با کارشناسان مرتبط مشاوره تلفنی رایگان داشته باشید با شماره تماس 09333644122 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره رایگان از طریق ایمیل : سوال شما پس از ثبت ، بررسی شده و پاسخ توسط کارشناسان مرتبط ارائه می گردد و یک نسخه از آن هم در سایت به نمایش در می آید . اگر مجددا سوال داشتید باز هم از طریق سایت سوالتان را بپرسید و ایمیل نزنید . به ایمیل ها پاسخی داده نمی شود . برای مشاوره رایگان با کارشناس کلیک کنید.

مشاوره رایگان از طریق تلگرام : شما می توانید از طریق پیام رسان تلگرام سوالتان را مطرح نمایید. سعی کنید سوالتان را کامل و دقیق بپرسید و نیازی به گرفتن اجازه و یا سلام و علیک نیست. به سوال شما در سریعترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. شماره تلگرام ما 09333644122 است.

مشاوره رایگان از طریق اینستاگرام : شما می توانید از طریق فالو کردن صفحه اینستاگرام بیمه جو سوالتان را مطرح نمایید. در اوقات فراغت جواب سوال شما را می دهم و بهتر است در دایرکت سوالتان را بپرسید. بر روی لینک زیر کلیک کنید و صفحه ما را فالو کنید : https://www.instagram.com/bimego.ir/